Pieski na tropie przygody!

Bardzo cieszymy się, że bilety na widowisko teatralne pt.: „PIESKI NA TROPIE PRZYGODY” rozchodzą się niczym „świeże bułeczki” 💛
Zostało ich już coraz mniej dlatego zachęcamy do ich nabywania 😇!
🗓4 września 2022 roku (niedziela),
🎭”Pieski na tropie przygody”-widowisko teatralne dla dzieci,
⏰Godz. 15.00 i 18.00,
📍Aula Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku,
👉🏻 Bilety do nabycia:
-stacjonarnie (codziennie w kawiarni Fok Café w godzinach 16.00-19.00),
-online (pisząc na nasz fanpage wiadomość prywatną).
———————————————————
Dawno temu…a może niedawno? W Zatoce Przygód mieszkała ekipa ratunkowa: odważne szczenięta. Pewnego dnia zdecydowały, by wyruszyć w daleką przygodę w poszukiwaniu skarbu.
Gdy tylko pomyślały o wyprawie, ich dom wywrócił się do góry nogami. Zwykła sofa zamieniła się w ogromny statek, białe zasłony w żagiel, a czerpak stał się środkiem ochrony przed piratami.
NA MIEJSCA, GOTOWI, START!
Rozpoczyna się prawdziwa przygoda! Wszystkie meble w pokoju zamieniają się w magiczny statek. Ale czym jest statek bez kapitana? Podaj cumę! Ekipa ratunkowa jest w drodze! Najpierw spotykają zadziornego, głodnego rekina. Czy ktoś wie, co rekin je na obiad? Oczywiście, dzieciaki wiedzą! Szczenięta przygotowują pyszny posiłek, karmią wygłodniałe zwierzę, a nawet…zaprzyjaźniają się z nim!
A co to jest na horyzoncie?! Tak, to prawdziwi piraci! Załoga nigdy nie widziała piratów, ale chyba też nie chce ich bliżej poznać.
Szczeniaki wymyślają śmieszne duchy, które sprawiają, że tubylcy drżą ze strachu! Nagle na niebie pojawia się ogromna chmura, a nasi bohaterowie muszą zmierzyć się ze straszną burzą, podczas której ich łódź zostaje porwana na otwarte morze.Ta przygoda nigdy się nie kończy!
💛 Co wydarzyło się później, możesz dowiedzieć się, wybierając się do naszego FOK-u na interaktywny spektakl dla najmłodszych pt.: „Pieski na tropie przygody” 💛
spektakl - pieski na tropie przygody