Luxtorpeda – koncert

Już dziś, zapraszamy Was do naszego Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku na mocno energetyczny koncert zespołu Luxtorpeda.

🗓 29 października 2022 roku (sobota),
🎤🎸Koncert zespołu LUXTORPEDA,
⏰ Godz. 18.00,
📍 Aula Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku,
👉🏻  Bilety do nabycia:
-stacjonarnie (codziennie w kawiarni Fok Café w godzinach 16.00-19.00),
-online (pisząc na nasz fanpage wiadomość prywatną).
——————————————————
29 października 2022 roku o godz. 18.00, poznańska formacja zaprezentuje w naszym FOK-u materiał z najnowszej płyty, zatytułowanej „Omega”. Nie zabraknie także największych i dobrze znanych hitów!

Album „Omega” ujrzał światło dzienne w maju 2022. Na najnowszej płycie Luxtorpeda OFFICIAL znalazło się 11 premierowych utworów ostro komentujących rzeczywistość. Do takich liryków musiała powstać mocna i surowa muzyka, brzmieniem nawiązująca do lat 90. To analogowe i bezkompromisowe oblicze Luxtorpedy, jest najmocniejszym albumem w historii tego zespołu.

Zespół Luxtorpeda powstał z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta „Litzy” Freidricha (Acid Drinkers, Turbo, FlapJack, 2Tm2,3, Arka Noego, KNŻ), który do współpracy zaprosił: gitarzystę Roberta Drążka, basistę Krzysztofa Kmiecika (Armia, 2Tm2,3) oraz perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku skład uzupełnił wokalista Przemysław Frencel.

Luxtorpeda