Jakub i Dawid Lubowicz – koncert

We wtorek 25 października o godz. 19.00 zapraszamy do auli naszego Franciszkańskiego Ośrodka Kultury, na kolejny koncert z cyklu MUZYCZNA JESIEŃ w Leżajsku!
Naszymi gośćmi będą Jakub Lubowicz i Dawid Lubowicz Music, którzy zaprezentują recital fortepianowo-skrzypcowy.
🗓25 października 2022 roku (wtorek),
🎤🎹 Jakub Lubowicz i Dawid Lubowicz-recital fortepianowo-skrzypcowy,
⏰Godz. 19.00,
📍Aula Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku,
👉🏻Wstęp na ten koncert jest bezpłatny. Obowiązuje jednak rezerwacja miejsc. Wejściówki można odebrać:
-stacjonarnie (codziennie w kawiarni Fok Café w godzinach 16.00-19.00),
-online (pisząc na nasz fanpage wiadomość prywatną).
———————————————————-
▪️Jakub Lubowicz to kompozytor, aranżer, dyrygent, pianista, producent muzyczny oraz kierownik muzyczny Teatru Roma w Warszawie. Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest wykładowcą Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, a także nauczycielem w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie „Bednarska”. Laureat klasycznych oraz jazzowych konkursów pianistycznych. Występował na wielu festiwalach muzycznych, zarówno muzyki klasycznej jak i jazzowej. W swojej twórczości zarówno wykonawczej jak i kompozytorskiej porusza się w różnych gatunkach i estetykach muzycznych.
▫️Dawid Lubowicz to polski skrzypek i kompozytor jazzowy, członek grupy Atom String Quartet i Bester Quartet, muzyk Teatru Muzycznego „Roma”. Absolwent w klasie skrzypiec Oresta Telwacha oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zadebiutował autorską płytą w 2018 r. (Inside), co przyniosło artyście nominacje do Fryderyków 2019.
———————————————————-
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.
Lubowicz - koncert