IMPROŁAJZERS w FOK-u

Zapraszamy Was do naszego Franciszkański Ośrodek Kultury na komediowy show improwizowany z muzyką na żywo! To show, który nie tylko bawi i śmieszy, lecz także uczy czym jest improwizacja komediowa. Aby spektakl się udał konieczna jest współpraca z widownią – ich sugestie i pomysły.
Improłajzers to grupa pełna indywidualistów, których połączyła improwizacja. Łączą ich przeciwieństwa, różnią podobieństwa. To mieszanka napoju energetycznego z melisą, kawioru z pasztetową. Jednak dzięki otwartości i braku hamulców na scenie potrafią stworzyć idealną harmonię wywołującą salwy śmiechu.
Na scenie FOK-u zobaczymy:
Joanna Kołaczkowska – „Asior” (Kabaret Hrabi),
Beata Różalska – „Bebe”,
Tomasz Majer – „Bajer” (Kabaret Hrabi),
Antoni Machoń – „Antek”,
Michał Głowacki – „Głowacki”.
🗓16 maja 2023 roku (wtorek),
🎭 Improłajzers – „Co w kinie?”
⏰Godz. 19.00,
📍Aula Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku,
👉🏻 Bilety do nabycia:
-stacjonarnie (codziennie w kawiarni Fok Café),
-online (pisząc na nasz fanpage wiadomość prywatną).
————————————————————-
Improłajzers – „Co w kinie?”
Zapewne każdemu z Was zdarza się znudzonemu siedzieć w domu, przerzucać kolejne strony kolorowych pism i czytać przepisy na pieczeń wieprzową w pomarańczach. Po upieczeniu – zamiast szczęścia i dobrego smaku – czujecie gorycz pomarańczy. Bo wiadomo – biała, gruba skórka… I tak wsiąkło, że nawet tego co w środku, nie da się okroić i uratować. W strugach łez własnych, oraz łez głodnej gawiedzi, partnera lub partnerki życiowej, ciskającej z rozczarowania rybimi spojrzeniami, do głowy przychodzi Wam myśl: „A ciekawe… co w kinie?”
Właśnie na to pytanie śpieszymy się odpowiedzieć! Zobaczycie wszystko to, co w kinie, i tym starym, i tym współczesnym – chcielibyście zobaczyć. Mnóstwo improwizowanych scen, kulisy życia sław, przegląd ciekawych postaci, śpiewane rozterki.
To wszystko wydarzy się tylko raz, bo to publiczność danego spektaklu decyduje co w kinie zobaczy! I spokojnie, w kinie nikt nie wyciąga na scenę!
To improwizowane, około 100-minutowe show, pełne zabawnych skeczy i piosenek. Improłajzers swoich widzów kocha, lubi, szanuje. Dlatego na finał pozwoli publiczności wyreżyserować i stworzyć zupełnie nowy film.