Teatrzyk GĘDŹBA

TEATRZYK GĘDŹBA W FOK-u
Z niemałą radością i jeszcze większą ekscytacją zapraszamy Was na kabaretowy spektakl w gwiazdorskiej obsadzie.
Na scenie naszego Franciszkański Ośrodek Kultury pojawią się tacy wspaniali artyści jak: Paweł Domagała, Zuzanna Grabowska, Wojciech Solarz, Pawel.Koslik, Sebastian Stankiewicz, Agata Wątróbska official, Maciej Makowski, Robert Majewski, Mateusz Wachowiak.
🗓29 marca 2023 roku (środa),
🎭Teatrzyk Gędźba, „Konie i Cebula czyli the best of”,
⏰Godz.19.00,
📍Aula Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku,
👉🏻 Bilety do nabycia:
-stacjonarnie (codziennie w kawiarni Fok Café),
-online (pisząc na nasz fanpage wiadomość prywatną).
—————————————————————
Teatrzyk Gędźba to kabaret aktorski współtwórców „Kabaretu Na Koniec Świata” i serialu „La La Poland”. Artyści wracają w nowej odsłonie i zapraszają na kabaretowy spektakl pt.: „Konie i Cebula czyli the best of”. Będzie to wybór ich najlepszych skeczy i piosenek powstałych w przeciągu ostatnich dziesięciu lat ich działalności kabaretowej.
Ulubieńcy widowni zaprezentują kolorowe, pełne humoru show, w którym abstrakcja łączy się z groteską, sacrum przeplata się z profanum, uwypuklając absurdy naszej rzeczywistości i komiczne aspekty natury ludzkiej. Wszystko jak zawsze w bezpośrednim kontakcie z widownią i z zachowaniem dobrego smaku.
To niepowtarzalne 120 minut wybitnych skeczy, poczucia humoru, radości, gry aktorskiej i oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Jeżeli chcecie spędzić wieczór, płacząc ze śmiechu, patrząc na bardzo uzdolnionych aktorów i muzyków, nie wahajcie się nawet sekundy i rezerwujcie bilety. Na pewno wyjdziecie z Teatrzyku Gędźba zadowoleni i szczęśliwi.
Teatrzyk Gędźba