Funny Balls Show

Zapraszamy Was do naszego Franciszkański Ośrodek Kultury na interaktywne i unikalne widowisko dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW, w którym zobaczycie ponad 3000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!
Dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka. A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy?
Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w naszym FOK-u jeszcze nie było!
🗓16 kwietnia 2023 roku (niedziela),
🎭Funny Balls Show – widowisko teatralne dla dzieci,
⏰Godz. 16.00 i 18.00,
📍Aula Franciszkańskiego Ośrodka Kultury w Leżajsku,
👉🏻 Bilety do nabycia:
-stacjonarnie (codziennie w kawiarni Fok Café),
-online (pisząc na nasz fanpage wiadomość prywatną).
————————————————————
W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie.
Oryginalne postacie, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!
Funny Balls Show