FOK Café

Nasza chrześcijańska kawiarnia znajdująca się w naszym Franciszkańskim Ośrodku Kultury to  niesamowicie klimatyczne miejsce dostępne dla wszystkich.

„Przez żołądek do serca” – doskonale rozumiemy tę dewizę. Rodzice przyprowadzający swoje pociechy na zajęcia mogą przyjemnie spędzić czas w kawiarni która czynna jest każdego dnia w od 16.00 do 20.00.

Fok Cafe
Kawiarnia Leżajsk
Fok Cafe - kawiarnia

chwila zatrzymania w zabieganym dniu.

FOK Café – bycie tutaj może stać się inspirujące dla każdego. 

To chwila oddechu, zatrzymania w zabieganym dniu, miejsce, w którym każdy znajdzie sporo smakołyków (pyszne lody i ciasta) i przestrzeni dla siebie. Niedawno udostępniliśmy przestronny taras ze stolikami i niezwykle ciekawy ogród sensoryczny, z wygodnymi leżakami, ławeczkami i innymi siedziskami. Tu naprawdę można odpocząć, zrelaksować się i zapomnieć o troskach życia codziennego.

Miło, że naszą kawiarnię odwiedzają młodsi i starsi, rodzice z dziećmi i osoby samotne. Smaczną kawę pili u nas także m.in: Paweł Domagała, Tomasz Rożek, Jasiek Mela, Tomek Kurnik, Błażej Strzelczyk, Piotr Cyrwus, Ireneusz Krosny, Teatr Maska, Małgosia Kożuchowska czy Litza wraz z zespołem Luxtorpeda.

FOK Café – Zapraszamy

Zapraszamy wszystkich do naszej leżajskiej kawiarni. 

Kawiarnia Leżajsk
Kawa - Leżajsk Kawiarnia